Dietetyka w Przystanku Zdrowie

Przystanek Zdrowie oferuje Państwu konsultacje z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej oraz ziołolecznictwa (fitoterapii) przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków. Nasi specjaliści dzięki dużej wiedzy, doświadczeniu i licznym szkoleniom są w stanie odpowiednio zaplanować dietę, suplementację oraz dobrać zestaw ziół tak, by wspomóc leczenie i regenerację organizmu w czasie chorób oraz zmaksymalizować efekty treningowe i przyspieszyć regenerację organizmu. Zakres konsultacji dietetycznych udzielanych w naszym gabinecie obejmuje porady związane ze zdrowym odżywianiem, odchudzaniem oraz wsparciem żywieniem w chorobach dietozależnych. Nasze działanie jest ukierunkowane na indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeśli należysz do osób, które chcą:

skorzystaj z naszej pomocy!

Oferujemy:

Co leczymy:

Dietetyka kliniczna:


Dietetyka sportowa:


Fitoterapia:

Indywidualnie dopasowane planyOferujemy plan diety oraz plan fitoterapeutyczny w 100% indywidualny - dostosowany do Twojego zapotrzebowania, preferencji oraz problemów zdrowotnych i trybu życia. Nasza ankieta umożliwia nam zebranie jak największej ilości informacji niezbędnych do opracowania dla Ciebie zaleceń żywieniowych oraz bezpiecznej, indywidualnej diety.

ElastycznośćAby dieta była skuteczna musi być prosta i możliwa do stosowania w codziennym życiu. Oznacza to, że możesz zamieniać kolejność posiłków. Nie musisz zachowywać ściśle określonej kolejności. Każdy posiłek z danej grupy możesz zamienić z innym z dowolnego dnia oczywiście z tej samej grupy. W ten sposób po otrzymaniu tygodniowego lub dwutygodniowego planu diety, samodzielnie możesz skomponować wiele kombinacji planu na kolejne tygodnie bez zmiany kaloryczności

Łatwość w przygotowaniuNaszym celem jest, aby dieta była praktyczna i prosta do przygotowania. W daniach wykorzystujemy popularne składniki dostępne w większości sklepów. Plan diety otrzymasz w postaci usystematyzowanego dokumentu z opisem sposobu przygotowywania krok po kroku, gramaturą produktów oraz lista zakupów. Posiłki możesz także przygotowywać na dwa dni.